Úvěry — EFPA Kategorie IV.

Hypotéka, kterou byste si sami nesjednali.

Srovnám 8+ bank, vyřídím papírování, ušetřím vám čas i peníze. EFPA Kategorie IV. — nejvyšší úroveň certifikace pro distribuci úvěrů na bydlení v České republice.

8+ srovnaných bank
EFPA IV. nejvyšší certifikace ČR
0 Kč provize platí banka
Produkty

Pět typů úvěrů. Jeden poradce.

Od hypotéky na první byt po podnikatelské financování. Vybereme spolu produkt, který sedí přesně k vaší situaci — a vyjednáme nejlepší podmínky.

Hypotéka na bydlení

Koupě bytu či domu, výstavba, rekonstrukce. Klasická účelová hypotéka pro nemovitost, kterou budete obývat nebo pronajímat.

  • Splatnost30 let, fixace 1–10 let
  • LTV90 % (s pojištěním až 100 %)
  • Sazbyporovnám nabídky 8+ bank
Chci nabídku →

Refinancování hypotéky

Končí vám fixace? Spočítám, jestli změnou banky můžete ušetřit — a celý převod zařídím za vás.

  • Úsporatypicky 0,3 – 1 % p.a.
  • Vyřízení3–6 týdnů
  • Co řešímkompletní převzetí procesu
Zkontrolovat sazbu →

Americká hypotéka

Neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí. Peníze použijete na cokoli — bez nutnosti dokládat účel.

  • Limit70 % hodnoty nemovitosti
  • Zajištěnívaše nemovitost
  • Pro kohoinvestice, podnikání, konsolidace
Probrat možnosti →

Spotřebitelský úvěr

Rekonstrukce, auto, životní situace. Rychlý úvěr bez zajištění — vyřídíme často online za pár dní.

  • Bez zajištěnído 2,5 mil. Kč
  • Splatnost1–8 let
  • Vyřízeníonline, řádově dny
Spočítat splátku →

Podnikatelské úvěry

Investice firmy, provozní financování, vozový park. Řeším pro OSVČ i malé a střední firmy — investiční úvěry, kontokorenty, leasing.

  • Pro kohoOSVČ, malé a střední firmy
  • Typyinvestiční, kontokorent, leasing
  • Účelinvestice, provoz, vozidla
Probrat firmu →
Rychlý odhad

Spočítejte si splátku během 30 sekund.

Orientační kalkulačka pro představu o měsíční splátce hypotéky. Reálné podmínky závisí na bonitě, typu nemovitosti a aktuálních nabídkách bank.

LTV: 80 % Doporučené max. 90 %
5 let 25 let 30 let
3,0 % 4,5 % p.a. 7,0 %
Orientační měsíční splátka
22 290Kč / měsíc
Výše úvěru 4 000 000 Kč
Celkem zaplaceno 6 687 000 Kč
Přeplatek 2 687 000 Kč

Toto je jen orientační kalkulačka. Reálné podmínky závisí na bonitě, typu nemovitosti, výši LTV a aktuálních nabídkách jednotlivých bank.

Jak to funguje

Pět kroků od první zprávy k penězům na účtu.

Vy se staráte o své plány. Já se starám o papírování, jednání s bankami a všechno mezi tím.

01

První konzultace

Projdeme vaši situaci, příjmy a cíle. Zdarma a nezávazně, online nebo v Písku.

02

Předběžný odhad

Spočítám, kolik můžete dostat, za jakou sazbu a s jakou splátkou.

03

Srovnání nabídek

Z 8+ bank vybereme tu s nejlepšími podmínkami pro váš konkrétní případ.

04

Podání žádosti

Řeším kompletní papírování a komunikaci s bankou. Vy jen podepíšete.

05

Čerpání

Schválení, podpis úvěrové smlouvy a vyplacení peněz na váš účet.

Srovnám z těchto bank

8+ bank a hypotečních specialistů na jednom stole.

Místo obíhání poboček vás zastoupím u všech najednou. Banky o sobě navzájem vědí — soutěží o vás.

Equa bank

Skrz síť INSIA a.s. mám přístup k aktuálním nabídkám hypoték hlavních českých bank. EFPA Kategorie IV. (2024) — nejvyšší úroveň certifikace v ČR pro distribuci úvěrů na bydlení.

Časté otázky

Proč to nedělat sám v bance?

Čtyři nejčastější obavy — a upřímná odpověď ke každé z nich.

▼ NE

Stojí to víc?

Za poradenství nic neplatíte. Provizi mi platí banka — vy dostanete stejné nebo lepší podmínky, než byste vyjednali sami.

▼ NE

Bude to trvat déle?

Naopak. Vím, co která banka vyžaduje, co preferuje a kde se dá vyhnout zbytečným kolům. Většinou jde proces rychleji.